סימפלי קלאב - הקמה וניהול מועדוני לקוחות - סיפורי הצלחה
 
כניסה למערכת
     לפרטים: 03-9192513
מועדון לקוחות - סימפלי קלאב ניהול מועדוני לקוחות
לפגישת ייעוץ חינם
השאר פרטים ונחזור אליך
שם מלא:   
שם העסק:
טלפון נייד:
דוא"ל:      
מאשר הצטרפות
לרשימת דיוור:

               


מאמרים נבחרים
מועדוני לקוחות חדשים לעומת ישנים
אחד הגורמים העיקריים המאפשרים לעסקים כלכליים להצליח ולשרוד במציאות בה יורדת קרנם של עסקים רבים שהצליחו בעבר, הוא היכולת להשתנות, להתחדש ולהגיב באופן מיידי לתנודות השוק.
קרא עוד...
 
כיצד מועדון לקוחות מגדיל את הכנסות העסק
כרטיס מועדון משרת כמובן את הלקוח, אך חשוב לזכור כי לא רק הלקוח נהנה ממועדון לקוחות. בעלי העסקים מפיקים מכך תועלות רבות, המסייעות בסופו של דבר להגדלת ההכנסות בעסק בצורה משמעותית ביותר
קרא עוד...
 
ההבדל בין מועדון לקוחות למועדון צרכנות
בחודשים האחרונים פונים לחברתנו בעלי עסקים ויזמים רבים המבקשים שרות של בניית מועדון לקוחות. בשלב הראשון של השיחה נציגינו שואלים מספר שאלות בכדי לאפיין ולהבין את צרכי הלקוח. במקרים רבים הפונה הוא
קרא עוד...
 
 

סיפורי הצלחה

דף הבית >> סיפורי הצלחה
הרמוניה לבית
מירן מלכה- בעלים ומנכ"ל
 
 
"בעזרת סימפלי קלאב הצלחנו להרים תוך פחות משנה מועדון עם למעלה ממאה שישים אלף חברי מועדון על פני עשרות סניפים ובפריסה ארצית. 
כיום, באמצעות המערכת של סימפלי קלאב ניתן להגיע ללקוחות עם מבצעים ומסרים שיווקיים רלוונטים בצורה מדוייקת, פרסונלית, בקלות, במהירות ותוך כדי חיסכון כספי משמעותי".
 

 

שלומי ביסה- בעלים ומנכ"ל
 
 
"בזכות סימפלי קלאב יש לנו את היכולת לייצר מבצעים אישיים למגוון קבוצות של לקוחות. מאז שהתחלנו לעבוד על המערכות של סימפלי קלאב יש לנו את היכולת לעשות מבצעים חכמים ולשלוח דיוורים אישיים לכל פילוח במאגר הלקוחות של הרשת וע"י כך להבטיח שאנחנו תמיד נותנים לכל לקוח את המבצע המתאים לו בזמן הנכון ביותר".
 

 
   
אלוף ספורט
שגיב נציה- מנהל הרשת 

"הצוות של סימפלי קלאב מלווה אותנו מספר שנים. כבר בתחילת הדרך אפשר היה להבין שמדובר בצוות רציני שבא לעבוד ולתת הכל לטובת הצלחת התהליך. כיום, חלק נכבד מהכנסות הרשת מגיע מחברי המועדון שחוזרים לבצע קניות פעם אחר פעם".
 

 
   
בייבי רוק
קרן שמש- בעלים ומנכ"לית 

"בזכות החיבור של מערכת ניהול המועדון של סימפלי קלאב עם הפייסבוק הכפלנו פי כמה את כמות חברי המועדון והמכירות בעסק".
 

 
בורדר ליין
יואב בילו- מנכ"ל 
 

 
"בתוך פרק זמן של מספר חודשי עבודה משותפים עם הצוות של סימפלי, הצלחנו לבנות מערך שימור לקוחות לכל רשת החנויות שלנו. 
המערך כולל אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות"
 

 
   
רשת עידן 2000 מונה למעלה מ- 20 זכיינים בפריסה ארצית. חברת סימפלי קלאב נבחרה לנהל את מועדון הלקוחות JOY  ולתת פתרון טכנולוגי ועסקי לסוגיה זו. מועדון הלקוחות של עידן 2000 כולל אפליקציית מועדון ייחודית שמעמידה את הרשת בקידמת הטכנולוגיה
 

 
UMI
רשת מוסכים מורשים בפריסה ארצית
 
לחברת UMI רשת מוסכים זיכיינים המונה עשרות מרכזי שירות. חברת סימפליקלאב נבחרה ע”י מחלקת השירות לבצע פעולות של הקמת מועדוני לקוחות במרכזים השונים.
התהליך מטפל בשתי בעיות עיקריות: בעיית שוק ההנחות ובעיית הקשר הרציף עם הלקוח.
 

 
   
מלון ספא ויליג’ הינו אחד ממרכזי הספא הגדולים בארץ אשר בו מתקיימים מעל 5,000 טיפולים בשנה. המלון הינו חלק ממתחם חמת גדר הוותיק, ומטרתו לתת מענה ללקוחות המבקשים מוצר יוקרתי יותר.
חברת סימפלי קלאב נדרשה לתת מענה לכמות המבקרים הגדולה וכמו כן לבצע פעולות שיווק בכדי שהלקוחות יחזרו שוב ושוב.
 

 
 
חברת פלורליס היא אחת מחברות הייבוא המבילות בתחום עיצוב האופנה לבית.
לחברה שני סניפים המשרתים שני קהלי יעד עיקריים: קהל מקצועי (מעצבים פנים, חנויות ועוד) וקהל פרטי.
זהו מצב מורכב וחברת סימפלי קלאב נדרשה לפתרון מיוחד המבדל כל קהל וקהל.

 
   
מאז שנת 2000 מותג דקלה קדם הינו אחד המותגים המוכרים בתחום בגדי המעצבים. את מותג דקלה קדם ניתן למצוא במגוון חנויות מעצבים וכמו כן בחנות הדגל בת”א. למותג אוהדות רבות וחברת סימפלי קלאב מנהלת את מועדון הלקוחות בשלושת השנים האחרונות בהצלחה רבה.
 
 
 
 
 

הוספה למועדפים | מפת האתר
 
הלפיד 16, פתח תקווה, טל’ 03-9192513  |  פקס 072-2571343  |  משלוח דואר: ת.ד 7434 מיקוד 49258 פתח תקוה
 

© כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת סימפלי קלאב בע"מ, סימפלי קלאב, סימפליקלאב, סימפלי כלאב, סימפליכלאב, המספק מידע אודות ניהול מועדוני לקוחות מתקדמים, ניהול מועדוני חברים, תוכניות נאמנות לקוח, בניית מועדון לקוחות, בניית מועדון חברים, בניית תוכנית נאמנות לקוח, תוכנה לניהול לקוחות, תוכנה לניהול מועדון לקוחות, בניית תוכנית שיווק מועדון לקוחות, בניית תוכנית שיווק מועדון חברים, הקמת מועדון לקוחות, שימור לקוחות, הקמת מועדון חברים בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים - Simplyweb