מועדון לקוחות - כרטיסי מועדון
 
כניסה למערכת
     לפרטים: 03-9192513
מועדון לקוחות - סימפלי קלאב ניהול מועדוני לקוחות
לפגישת ייעוץ חינם
השאר פרטים ונחזור אליך
שם מלא:   
שם העסק:
טלפון נייד:
דוא"ל:      
מאשר הצטרפות
לרשימת דיוור:

               


מאמרים נבחרים
מועדוני לקוחות חדשים לעומת ישנים
אחד הגורמים העיקריים המאפשרים לעסקים כלכליים להצליח ולשרוד במציאות בה יורדת קרנם של עסקים רבים שהצליחו בעבר, הוא היכולת להשתנות, להתחדש ולהגיב באופן מיידי לתנודות השוק.
קרא עוד...
 
כיצד מועדון לקוחות מגדיל את הכנסות העסק
כרטיס מועדון משרת כמובן את הלקוח, אך חשוב לזכור כי לא רק הלקוח נהנה ממועדון לקוחות. בעלי העסקים מפיקים מכך תועלות רבות, המסייעות בסופו של דבר להגדלת ההכנסות בעסק בצורה משמעותית ביותר
קרא עוד...
 
ההבדל בין מועדון לקוחות למועדון צרכנות
בחודשים האחרונים פונים לחברתנו בעלי עסקים ויזמים רבים המבקשים שרות של בניית מועדון לקוחות. בשלב הראשון של השיחה נציגינו שואלים מספר שאלות בכדי לאפיין ולהבין את צרכי הלקוח. במקרים רבים הפונה הוא
קרא עוד...
 
 

הפקת כרטיסי מועדון

דף הבית >> שירותים >> הפקת כרטיסי מועדון

מהו כרטיס מועדון?
זהו כרטיס חבר הנמכר ללקוחותיך, המקנה להם חברות במועדון הלקוחות של העסק שלך. לקוחות המחזיקים בכרטיס מועדון נהנים מהטבות ייחודיות, יחס מועדף וכניסה אוטומטית לתכנית נאמנות.
-
מהי תכנית נאמנות?
זוהי תכנית המיועדת ללקוחות המועדון, העובדת בשיטה של צבירה ומטרתה לתגמל את הלקוח שלך על היותו נאמן לעסק שלך, כלקוח חוזר. סוגי התכניות הקיימות:
  • צבירת נקודות- על כל רכישה בחנות הלקוח צובר נקודות, בהתאם לשווי הרכישה. לאחר צבירת סכום נקודות מסוים, יהיה זכאי הלקוח להטבה מהעסק למימוש ברכישה הבאה. דוגמאות: זכאות להנחה באחוזים, שובר מתנה וכו'.
  • צבירת סכום כסף- על כל רכישה בחנות הלקוח צובר סכום כסף, כאחוז מתוך שווי הרכישה. את הסכומים שצובר הלקוח, יוכל לממש בקניות בעסק שלך.
  • צבירת ביקורים- על כל ביקור בחנות שבמסגרתו מתבצעת רכישה, ללא תלות בסכום העסקה צובר הלקוח נקודות כמספר הביקורים. צבירת כמות ביקורים שנקבע מראש מקנה ללקוח זכאות להטבה. דוגמא: לאחר צבירת שלשה ביקורים יקבל הלקוח הנחה לרכישה הבאה.
  לפגישת ייעוץ חינם חייג 03-9192513, או השאר פרטים
 
שם: שם העסק:
טלפון: דוא"ל:


דוגמאות לכרטיסי מועדון בעיצובים ומיתוגים שונים:
   לפגישת ייעוץ חינם חייג 03-9192513, או השאר פרטים
 
שם: שם העסק:
טלפון: דוא"ל:הוספה למועדפים | מפת האתר
 
הלפיד 16, פתח תקווה, טל’ 03-9192513  |  פקס 072-2571343  |  משלוח דואר: ת.ד 7434 מיקוד 49258 פתח תקוה
 

© כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת סימפלי קלאב בע"מ, סימפלי קלאב, סימפליקלאב, סימפלי כלאב, סימפליכלאב, המספק מידע אודות ניהול מועדוני לקוחות מתקדמים, ניהול מועדוני חברים, תוכניות נאמנות לקוח, בניית מועדון לקוחות, בניית מועדון חברים, בניית תוכנית נאמנות לקוח, תוכנה לניהול לקוחות, תוכנה לניהול מועדון לקוחות, בניית תוכנית שיווק מועדון לקוחות, בניית תוכנית שיווק מועדון חברים, הקמת מועדון לקוחות, שימור לקוחות, הקמת מועדון חברים בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים - Simplyweb