מועדון לקוחות - אודות
 
כניסה למערכת
     לפרטים: 03-9192513
מועדון לקוחות - סימפלי קלאב ניהול מועדוני לקוחות
מועדון לקוחות - מי אנחנו
לפגישת ייעוץ חינם
השאר פרטים ונחזור אליך
שם מלא:   
שם העסק:
טלפון נייד:
דוא"ל:      
מאשר הצטרפות
לרשימת דיוור:

               


מאמרים נבחרים
מועדוני לקוחות חדשים לעומת ישנים
אחד הגורמים העיקריים המאפשרים לעסקים כלכליים להצליח ולשרוד במציאות בה יורדת קרנם של עסקים רבים שהצליחו בעבר, הוא היכולת להשתנות, להתחדש ולהגיב באופן מיידי לתנודות השוק.
קרא עוד...
 
כיצד מועדון לקוחות מגדיל את הכנסות העסק
כרטיס מועדון משרת כמובן את הלקוח, אך חשוב לזכור כי לא רק הלקוח נהנה ממועדון לקוחות. בעלי העסקים מפיקים מכך תועלות רבות, המסייעות בסופו של דבר להגדלת ההכנסות בעסק בצורה משמעותית ביותר
קרא עוד...
 
ההבדל בין מועדון לקוחות למועדון צרכנות
בחודשים האחרונים פונים לחברתנו בעלי עסקים ויזמים רבים המבקשים שרות של בניית מועדון לקוחות. בשלב הראשון של השיחה נציגינו שואלים מספר שאלות בכדי לאפיין ולהבין את צרכי הלקוח. במקרים רבים הפונה הוא
קרא עוד...
 
 

אודות

דף הבית >> אודות
בעידן בו נאמנות לקוחות והקשר עימם הופך חשוב הרבה יותר Simply Club מציעה פתרון משולב לאפיון, הקמה וניהול מועדוני לקוחות לשימור והעמקת הקשר עם לקוחותיך.

סימפלי קלאב הוקמה בשנת 2005 ומספקת פתרונות ייחודיים להקמה וניהול של מערכי שימור לקוחות, מועדוני לקוחות ומועדוני צרכנות.
באמצעות טכנולוגיה ושיטה בלעדית, אנו מספקים פתרונות גמישים ומותאמים לכל עסק ועסק. הפתרון נתפר באופן אישי ומלווה ע"י מומחה בתחום.
בנוסף לאמצעים טכנולוגיים מתקדמים, צוות סימפלי קלאב משלב ניסיון רב, בעבודת שטח עם מאות ארגונים, וידע אקדמאי. 
 
סימפלי קלאב מספקת מענה מקיף, 360 מעלות, לניהול התקשורת עם קהילת המעריצים שלכם. מהיום תוכלו להפתיע את לקוחותיכם ברצפת המכירה, ברשתות החברתיות, בסמארטפון ובמגוון אמצעים נוספים.

תהליך בניית מערך שימור לקוחות הינו תהליך אסטרטגי שיש לטפחו לאורך זמן ובמיומנות רבה.
אנו מאמינים שהצלחת התהליך מחייבת שילוב של טכנולוגיה וידע מקצועי.

 
החזון של חברת Simply Club
כמי שמספקת שירותים ופתרונות לבתי- עסק רבים בארץ, חברת סימפלי קלאב שמה לנגד עיניה מטרה להגדיל את רווחיותו של כל עסק ולחזק את מותגי הבית שלו.

אנו בסימפלי קלאב מאמינים, שהדרך הנכונה להשיג מטרות אלו היא בראש ובראשונה ע"י פילוח לקוחות העסק - אילו הם הלקוחות הרווחיים יותר ואילו הרווחיים פחות."
חוק פרטו" קובע כי 20% מהלקוחות מביאים 80% מהכסף ושאר 80% מהלקוחות מביאים רק 20% מהכסף. בעזרת הפילוח נוכל למקד את הפעילות בשימור קבוצת 20% הלקוחות הרווחיים, הגברת ההכנסות מקבוצת 80% מהלקוחות הפחות רווחיים וגיוס לקוחות חדשים.

כל זאת נעשה באמצעות כלים שיווקיים חדישים ומותאמים אישית, שחברת סימפלי קלאב מקנה לבתי- העסק, כדי להגשים את חזונה.

 
השירותים שאנו מעניקים:
תכנון ומיתוג מועדון הלקוחות (בהתאם לסוג העסק), בניית מועדון הלקוחות, הפקת גלויות הצטרפות ממותגות, בניית טופס הצטרפות אינטרנטי, הפקת כרטיסי מועדון, הפקת כרטיסי גיפט קארד Giftcard בניית תוכנית שיווק שנתית למועדון הלקוחות, הפקת דוחות מועדון וניהול שוטף של המועדון.
-
בניסיון רב אנו מנהלים מועדוני לקוחות לחברות מובילות בתחומן ומקדמים באמצעות ניהול חכם של מועדון הלקוחות את המכירות תוך הקפדה על בניית מערכת יחסים ארוכת טווח בין בית העסק ללקוחותיו זאת כאשר אנו מאפיינים מועדון לקוחות המותאם באופן מדוייק לחברתכם ומעניקים פתרון כולל.
 
באמצעות תוכנות מתקדמות וראייה עסקית אנו מאפשרים מגוון רחב של פעילויות על בסיס התאמה אישית לכל לקוח במועדון ותשומת לב על שמירה ופיתוח ערכי המותג!
-
  לפגישת ייעוץ חינם חייג 03-9192513, או השאר פרטים
 
שם: שם העסק:
טלפון: דוא"ל:


הוספה למועדפים | מפת האתר
 
הלפיד 16, פתח תקווה, טל’ 03-9192513  |  פקס 072-2571343  |  משלוח דואר: ת.ד 7434 מיקוד 49258 פתח תקוה
 

© כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת סימפלי קלאב בע"מ, סימפלי קלאב, סימפליקלאב, סימפלי כלאב, סימפליכלאב, המספק מידע אודות ניהול מועדוני לקוחות מתקדמים, ניהול מועדוני חברים, תוכניות נאמנות לקוח, בניית מועדון לקוחות, בניית מועדון חברים, בניית תוכנית נאמנות לקוח, תוכנה לניהול לקוחות, תוכנה לניהול מועדון לקוחות, בניית תוכנית שיווק מועדון לקוחות, בניית תוכנית שיווק מועדון חברים, הקמת מועדון לקוחות, שימור לקוחות, הקמת מועדון חברים בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל

בניית אתרים - Simplyweb